Strona internetowa,
która zarabia

Kiedy strona internetowa osiąga sukces?

Strona internetowa pracuje dla Ciebie 24h/7. Niech to robi skutecznie.

1. Szablon graficzny.
Wygląd jest pierwszy. To wygląd wzbudza w nas emocje. Emocje dają nam impuls do pozostania lub opuszczenia strony.  Mamy tylko kilka sekund na zrobienie pierwszego wrażenia. Grafika musi współgrać z przekazem firmy.

2. Wartościowe treści.
Najlepiej takie, które mówią o korzyściach dla Twojego klienta. To on ma wynieść wartość z tej strony. Właściwie użyte frazy plus ciekawe artykuły, spowodują że algorytmy wyszukiwarek też nas polubią.

3. Zdjęcia, filmy.
Powinny być prawdziwe, obrazujące działalność. Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać zespół, realizacje a nawet opinie. Mogą też być filmy eksperckie, mogą przekazywać treści edukacyjne. Dobrze dobrane zdjęcia przyciągają uwagę i budują pozytywny obraz firmy.

4. Realizacje.
Chwalimy się na stronie efektami naszej pracy. Pokazujemy doświadczenie, sukcesy. Eksponujemy nasze unikaty, to, czym wyróżniamy się na tle konkurencji. Pokazujemy zdjęcia przed i po, wykonaniu jakiejś usługi. Nagrywamy filmy obrazujące naszą działalność. Nagrywamy filmy eksperckie.

5. Opinie.
Tak zwany: społeczny dowód słuszności. Można zbierać gwiazdki w Google i na Facebooku. Opinie zdobywamy też na portalach typu Ofereo czy Znany lekarz. Za pomcą kodu lub widgetu wklejamy je na stronę. Cenne opinie, takie jak filmy czy firmowe rekomendacje możesz zamieszczać bezpośrednio na stronie.

6. Łączymy stronę z mediami społecznościowymi.
Media społecznościowe są niezbędne w zbudowaniu marki osobistej i firmowej oraz w zdobyciu społeczności zainteresowanej Twoimi usługami. Tę społeczność kierujemy na stronę internetową.

Kontakt

Skip to content